Nasi na DSF Kickboxing Challenge 13!

Plakat DSF Kickboxing Challenge 13

Zawodnicy Fightera Wrocław, którego częścią jest nasze Studio Treningu Personalnego, wystąpią już za tydzień w sobotę, 3 lutego 2018 w Hali Orbita na gali DSF Kickboxing Challenge 13. Wydarzenie jest połączone z obchodami 25-lecia klubu założonego przez trenera Tomasza Skrzypka.

W pierwszych walkach karty wstępnej nasz klub będą reprezentowali Krystian Bernatowicz, który skrzyżuje rękawice z Dominikiem Tomicą w wadze do 60 kg oraz Mateusz Brusiło, który zawalczy z Tomaszem Brotoniem w wadze do 71 kg. Obie walki odbędą się w formule K-1.

Reprezentanci Fightera Wrocław w formule K-1 stoczą kolejne walki podczas meczu międzynarodowego Polska kontra Czechy. Paweł Józefowicz przeciwko Denisowi Farkasowi w wadze do 71 kg oraz trener Marcin Bachórz przeciwko Adamowi Audy w wadze do 91 kg. Warto wspomnieć, że w tym meczu wystąpi również Dominik Zadora, który jest częstym bywalcem w naszym Dojo.

W walce o pas mistrza świata WAKO PRO w formule Low Kick w wadze ponad 94,1 kg wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników naszego klubu Michał Turyński. Jego przeciwnikiem będzie Dzevad Poturak z Bośni i Hercegowiny. Będzie to już drugie stracie tych zawodników. W pierwszym Michał okazał się być lepszym zawodnikiem i dzięki zwycięstwu zdobył pas mistrza świata. Teraz obu fighterów czeka rewanż.

Na koniec polecamy obszerny wywiad z trenerem Tomaszem Skrzypkiem na temat obchodów 25-lecia klubu.

%d bloggers like this: