Kick-boxing

Kick-boxing WrocławIndywidualizacja procesu treningowego w małych grupach ćwiczebnych daje możliwość doboru odpowiednich metod, form i ćwiczeń dopasowanych do każdego poziomu zaawansowania niezależnie od wieku czy płci. Trener ma rzeczywisty kontakt ze swoimi podopiecznymi i na bieżąco monitoruje proces treningowy każdego z zawodników.

Fundamentem naszych treningów personalnych i grupowych jest szeroko rozumiany trening motoryki funkcjonalnej. Na bazie podstawowych wzorców ruchowych i treningu siły w różnych jej aspektach kształtujemy specyficzne cechy motoryczne i techniczne dyscyplin takich jak Boks i Kick-boxing.

Na bazie naszych doświadczeń obejmujących trening motoryki połączony z nauką podstaw Boksu i Kick-boxingu stworzyliśmy zajęcia FGC (Funcional Gym Combat). Są to treningi skierowane do wszystkich nie zależnie od płci i wieku. Zajęcia te nie bazują tylko na nauce Boksu i Kick-boxingu ale przede wszystkim na nauce podstawowych wzorców ruchowych połączonym z współczesnym treningiem siły mięśniowej.

Treningi Kick-boxing K-1 podzieliliśmy na trzy grupy zaawansowania:

  • Początkująca
  • Zaawansowana
  • Zawodnicza

Trenują z nami amatorzy jak i zawodowcy tacy jak Michał Turyński Zawodowy Mistrz Świata w K-1, 5-krotny Mistrz Polski K-1 czy Mateusz Brusiło zdobywca Pucharu Świata w K-1 i 2-krotny Mistrz Polski K-1. Trenerem grupy zawodniczej jest znany w świecie kick-boxingu Trener Kadry Narodowej K-1 Tomasz Skrzypek. Razem z trenerem Marcinem Bachórzem prowadzą zawodników Fightera Wrocław.